Hallo Residentie
Envoyer par email Imprimer
content-picture
Publié le woensdag 21 september 2011
**Résumé

  De vraag is: "Ook een VME moet een inschrijvinsnummer hebben gezien art 577-5 § 1 laatste paragraaf bepaalt dat “ alle documenten uitgaande van de vereniging van mede-eigenaars het ondernemingsnummer van die vereniging vermelden “. Wie moet of kan die inschrijving doen ? Bouwpromotor ? Syndicus ? 

 

De vraag is:

"Ook een VME moet een inschrijvinsnummer hebben gezien art 577-5 § 1 laatste paragraaf bepaalt dat “ alle documenten uitgaande van de vereniging van mede-eigenaars het ondernemingsnummer van die vereniging vermelden “.

Wie moet of kan die inschrijving doen ? Bouwpromotor ? Syndicus ? 

Wat zijn de voor- en nadelen ervan? M.a.w. wat is het nut en het doel ervan ?"

 

Volg dit onderwerp op Juridisch Forum, klik hier